Menu

 Pulse ID Automation

hjg

Automatizácia - PULSE ID  

Pulse ID AutomationRiešenie PULSE ID Automation zvyšuje efektivitu v oblasti vyšívania personalizovaných výrobkov, eliminuje chybovosť, zjednodušuje výrobný proces a znižuje náklady na výrobu.

Štandardizujte Vaše kritické výrobné procesy, znižujte náklady a eliminujte chyby vzniknuté manuálnym zadávaním. Pulse ID Automation bolo navrhnuté pre veľké objemy personalizovaných výrobkov od 100 ks až po 100.000+ ks denne. Pulse ID automation načíta objednávky priamo zo súčasného objednávkového systému zákazníka a vytvára vzory automaticky priamo z načítaných objednávok alebo webových formulárov. Pulse ID automatizuje procesy vo všetkých oblastiach personalizácie textilných výrobkov.  

Personalizované vzory sú generované automaticky. Tvorba vzorov je založená na interných pravidlách a procesoch vo vnútri spoločnosti. Generovanie prebieha v reálnom čase a umožňuje zákazníkom vizuálne kontrolovať objednávky predtým, ako je odoslaná do výroby. Kombinácia tejto metódy s jednoduchým systémom čiarových kódov rapídne zvyšuje produktivitu a umožňuje znížiť počet pracovníkov na obsluhu viac strojov.

V oblasti automatizácie je v ponuke škála produktov pre malé firmy s jedným vyšívacím automatom až po veľké spoločnosti s veľkým strojovým parkom. Pokiaľ vytvárate denne viac ako jeden personalizovaný výrobok, je toto riešenie určené práve pre Vás.

Uvedomujeme si, že každé podnikanie má svoje špecifické potreby. Spoločnosť Pulse sa zaoberá vývojom softwaru a aplikáciami pre dekoráciu a personalizáciu viac ako 30 rokov. Skúsenosti s vývojom a engine generovania stehov s tridsaťročnou tradíciou sú využité i v produktoch Pulse ID, čo garantuje vysokú spoľahlivosť a maximálnu kvalitu generovaných stehov. Profesionálne engine pre generovanie stehov a vektorov je jadrom všetkých Pulse ID produktov.

Pokiaľ sa zaoberáte textilnou výrobou, online obchodom alebo vlastníte reťazec retailových obchodov, produkty Pulse ID sú špecificky integrované do Vašeho aktuálneho prostredia bez ohľadu na veľkosť alebo zameranie Vašeho podnikania. Vylepšené workflow, zjednodušenie procesu objednávky, zjednodušenie výrobného procesu a prípravy výroby, zníženie prestojov strojov na minimum a eliminácia chýb sú len malým zlomkom úloh s ktorými Vám môžu pomôcť produkty Pulse ID.

 

Čo je Pulse ID ?

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore