Menu

 Modulárny systém

hjg

Modulárny systém TAJIMA  

 

Vyšívací stroj TAJIMA TEMX-C Centrálne ovládanie modulov
Jednotlivé moduly sú ovládané centrálne s využitím služby "DESIGN SPOOLER". Každý modul môže vyšívať iný vzor v inom typu rámu podľa nastavení užívateľa. Jednotlivé moduly sú prepojené s centrálnym PC prostredníctvom lokálnej siete (LAN).

 

Jednoduché a intuitívne ovládanie
Celý modulárny systém je navrhnutý pre maximálnu jednoduchosť ovládania. Operátor stroja na ovládacom paneli iba potvrdí vzor určený pre aktuálnu výrobu. Výber vzoru môže spraviť iba načítaním čísla zákazky čítačkou čiarového kódu.

 

 


 

   Modulární systém

 

   Modulární systém

 

Popis

Popis modulárneho systému

Modulárny systém užívateľovi poskytuje možnosť zostavenia viachlavového stroja z jednotlivých jednohlavových modulov. Jednohlavové moduly sú prepojené s riadiacim PC prostredníctvom lokálnej počítačovej siete (LAN) a sú týmto PC vzdialene ovládané. Stroje je samozrejme možné ovládať aj z iných klientských počítačov, prípadne je možné meniť parametry výroby aj na ovládacom paneli stroja. Jednotlivým modulom je možné vzdialene priradiť vzor, ktorý budú vyšívať vrátane ostatných parametrov, ako je napríklad nastavenie farieb nití k vzoru. Systém podporuje aj takzvané "klastrovanie" hláv. Klastrovanie umožňuje stroj rozdeliť na skupiny podľa vyšívacích hláv. Inými slovami je možné napríklad šesť hláv rozdeliť na skupiny po dvoch hlavách (tri virtuálne dvojhlavové stroje). Parametry vyšívania je možné nastaviť na externom PC, na ovládacom paneli každej hlavy.

Časové postoje stroja eliminuje pripojenie čítačiek čiarového kódu. Obsluha tak môže na libovolnej hlave nasnímať čítačkou čiarový kód z výrobneho príkazu. V tomto okamžiku sa automaticky prenesú dáta k vyšívaniu do operačnej pamäti stroja, nastavia sa parametry výroby a obsluha môže ihneď zahájiť výrobu na zvolenej hlave. 

Štandartné vybavenie

Automatický odstrih nite, detekcia prietrhu nite s optickým senzorom (patent), štandartné chapače, bordurový rám s klipsami, čapicové rámčeky, trubkové rámčeky v sedmich veľkostiach, podstavec pod stroj z ocelových profilov, polohovacie šablóny, kopytá na hotové výrobky, kopytá na čapice, LED "Position marker" a LED osvetlenie vyšívacej plochy. Rámčeky sú dodávané v dvojnásobnom počte k počtu hláv. Súčasťou dodávky je aj kompletná dokumentácia v českom jazyku a všetky certifikáty vyžadované legislatívou Českej republiky a Európskej Únie.

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore