Menu

 Automatizácia & Čiarové kódy

hjg

Využitie čiarových kódov  

Sieťové prepojenie strojov a efektívne načítanie dát môže výrazne zvýšiť efektivitu výroby a znížiť zmätočnosť spôsobenú zlihaním ľudského faktora. Tajima na úrovni vyšívacích strojov i softwareu hľadá postupy, ktoré by maximálne zjednodušili celý výrobný proces a zároveň výrazne zvýšili efektivitu.

 

Jednou z možností je aj využitie čiarových kódov a implementácia čítačiek čiarových kódov na vyšívacie stroje. Ako celé riešenie funguje ?

 


Popis

Parametre pre výrobu (ako napríklad prirazdenie farieb vzoru ihlám stroja) prebieha mimo stroj a môže byť teda spravené za chodu stroja. Nedocháda tak ku zbytočným časovým postojom.

 TAJIMA & Čiarové kódy

 

Operátorovi stroja je daný iba výrobný príkaz, ktorý obsahuje čiarový kód, a ďalšie informácie potrebné pre výrobu (napríklad ako upnúť výrobok, čím podložiť a podobne). Výrobný príkaz môže byť vytlačený, alebo elektronický s využitím tabletu.

Výrobný príkaz

Operátorovi vyšívacieho stroja stačí iba načítať čiarový kód čítačkou. V tomto okamžiku sa stroj automaticky spojí po sieti, načíta požadovaný vzor do pamäti, a nastaví mu všetky potrebné parametre. V tomto okamžiku stačí iba stlačiť tlačítko START. . 

 

 

 

Pulse Cloud

Pulse Cloud

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore